Whatsapp ile Mesaj Gönder

Taşıma ve Teslimat

Butiknida.com dan verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit ödeme imkanınız vardır. Kargo personeli sizden kapıda ödeme ile paketi teslim edebilir.

Ancak kapıda ödeme işlemini seçerseniz kasa sayfasında göreceğiniz gibi ekstra bir ücret ödersiniz.
Kredi kartı ve havale ile siparişlerde böyle bir durum söz konusu değildir.

 

Kapıda Ödemeli Siteler

 

Kapıda ödemeli sitelerin avantajları nelerdir.Kapıda ödemeli sitelerin en büyük avantajları kullanıcının tanımadığı bilmediği bir siteden alışveriş yapma deneyimi oluşturmasına sağladığı olanaktır.Müşteri ilk kez gördüğü ve çok beğendiği bir ürünü o siteden almak ister ancak güvenemez.Bu internet sitesinin müşteri adayına mutlaka kapıda ödeme seçeneğini sunuyor olması gerekir.

Eğer bu özellik o sitede varsa müşteri kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yapma işlemini gerçekleştirir ve ürününü güven içinde kapıdan alır.Ödemesini kapıya gelen kargo firmasına yaparak ürününü alır.Bu bir çok insanın kullandığı yönemdir.

Kapıda ödeme ile ürün satan sitelerin dezavantajları nelerdir.Kargo firmaları il ürün satan internet siteleri kapıda ödeme sistemi için anlaşma sağlarlar.Bu anlaşma içerisinde kargo elamanı müşterinin adresine gidecek ve firmanın ürününü müşteriye verirken bunun için ödeme talep edecektir.Ancak parayı aldıktan sonra anlaşmalı firmasına gönderirken banka harcamaları havale ücretleri gibi maddi işlemler ortaya çıkacağı için çoğu zaman kasa sayfasında bu müşterilere yansıtılmak zorundadır.

Ekstra bir maliyet ödememek için bizlerde kredi kartı ile alışveriş yapmayı önermekteyiz.Eğer içiniz rahat değilse ilk siparişi ekstra ödeme yapmayı göze alarak verebilir sonrasında size karşı güven veren bu siteden kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

Lütfen ürün alacağınız internet sitelerinden kapıda ödeme farkını istemediğiniz ile alakalı ricada bulunmayınız çünkü internet sitelerinin bu konuda yapabilecekleri hiç bir şey bulunmamaktadır.

Bizimde ilk kez müşterimiz olanların @ civarında bir kesimi alışverişlerini kapıda ödeme olarak yapmakta sonrasında kredi kartlarını sistemlere tanımlayarak kolayca işlem yapabilmekteler.


İç Giyim Tarz ve modaya uygun kıyafet bulabileceğğiniz kapıda ödeme olanağıda sağlayan butiknida.com iç giyim ürünleri kadınlara zarafet, sıklık ve konforu bir arada sunuyor. Butiknida.com külot, sütyen, kombinezon ve korse gibi iç giyim modelleri vücutla mükemmel bir şekilde tamamlanmasını gün içinde konforlu ve rahat olmanızı mümkün sağlar, iç giyim seçerken vücut yapınıza ve ölçünüze uyan modelleri seçip almanız gerekir yerel ölçü tablosundan vücut ölçülerinize uygun ölçüleri seçmeniz gerekir. Vücudunuza uygun modelleri tercih Edip almanız gerekir. Tasarımların kaliteli kumaşlardan üretilmiş olduğuna dikkat etmeniz gerekir. İç giyim satın alırken 0 pamuklu kumaşları tercih etmelisiniz, iç çamaşırında dantelli, ,işlemeli ve ipek kumaşlar iç giyimi de tercih edilebilir İç Çamaşırı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Bütün sezon trend modeller arasından zevkinize uyan ve vücudunuza uygun seçim yapabilirsiniz .Son yıllarda moda olan bodysuit olarak bilinen, mayo ya benzeyen iç çamaşırları kadınların tercihi haline gelmiştir hatta iç giyimin ötesinde kadınlar günlük yaşantılarında giymeye başlamışlardır, İç giyimde cesur tercihler yapan bayanların, bunula birlikte tercihleri arasında transparan ürünler de bulunmaya başlamıştır. Transparan cesur tasarımlar da son zamanlarda iç giyim dünyasının en göze çarpan seçimlerinden biri olmaya başlamıştır. İç çamaşırları artık dış giyim gibi, kadınlar tarafından modaya uygun takip edilmektedir.. .. İç Giyim de Kapıda Ödeme Tercihi Dış giyimde satın alırken fazla cesur tercih yapamayan kadınlar, baskılı, işlemeli, desenli, dantelli gibi çarpıcı modellere sahip çamaşırlarla, cesaretlerini iç giyim tercihlerinde göstermektedirler. Rahatlığından vazgeçemeyen bayanlar da pamuklu kumaş ile üretilmiş atlet, sabahlık, korse ve külot seçmektedirler. Bundan dolayı kadınlar, yıllar boyu tercih edilecek yüksek kalite kumaştan üretilmiş iç giyim ürünlerine gardoraplarında yer vermektedirler. .İç çamaşırıyla uyumlu şekilde tercih edilen sabahlık ise evde rahatlıktan ödün vermeden şık olmayı sağlamaktadır. .Yüksek kaliteli kumaş tan üretilen ve sıra dışı, harika modellerden oluşmuş iç çamaşırları her bayanın sahip olması gereken ürünlerdir. . Lüks iç giyim ürünleri alışverişi, öncelikle sağlık için bir yandan da zarafet için gerçekleşmiş iyi bir yatırımdır. Ayrıca kot, gabardin, kadife, keten gibi kalın olan kumaşların oluşturduğu cilt tahribatına neden olmamak için sağlıklı iç çamaşırı tercih edilmelidir. Binlerce değişik renk ve model iç giyim ürünü bulmak için butiknida.com adresini ziyaret edebilir, istediğiniz model ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.