Whatsapp ile Mesaj Gönder

Eğitim

 

Teknoloji Çok Gelişti Desem Bana
 
Katılırsınız Değilmi ?

O Halde Neden Hala Beden Gücüyle Para
 
Kazanma Konusunda Israrcısınız.
 
 
 
Bir Ömrünüz Var Başka Şansınız Yok

Sizden Daha İyi Yaşayanların Bir Sırrı Var

Bu Sır Burada!
 
 
Eğitim Programında Neler Öğreneceksiniz?
Eticaret Merkezi Sistem
E-ticaret sitenizi 15 dakika içindeödeme sistemleri kargo anlaşmaları otomasyonu barkodlu stok kontrol hazır bir şekilde ürünle doldurup şirket bile kurmadan nasıl satışa başlarsınız ?
Satış Teknik Sırları
15 yıllık deneyimimi sizlere sıfırdan aktaracağım.Sattığınız ürünleri arayan müşterlerin önüne ilk siz çıkacaksınız.Hareket halindeki müşterilerin ne yaptığını bir sonraki adımda ne yapacağınız göreceksiniz.
İşinizden ayrılın!
Birlikte bir hedefimiz olacak 3 ay içerisinde maaşlı çalıştığınız işten 2 kat daha fazla gelir sağlamak. Ben yıllardır kendi işimin patronuyum ve istediğim zaman istediğim yerden tatil yaparak çalışabiliyorum. Ev de cafe de araba da uçakta otel de nasıl günde 5000tl kazanabiliyorum?
 
Sen yapamazsın diyenler dediklerimi yapıp güzel bir 

araba aldığında Yüzlerini Görmelisin !
 

Öğrencilerim arasında geliri benim gelirime
 
yaklaşanlar var.Hatta onlar içinde bayanlar da var.
 
Kazanç garantisi olmamakla birlikte, hayatında ilk
 
kez internetten para kazanan yüzlerce insan,
 
kendine inanıp buradaki sırları denemeye
 
başladığında kazandıkları ortada.
 
 
 
Nasıl Daha Fazla Para Kazanırım Rahat Yaşarım ?
Ev kirası ve yeme içme giderlerini karşılayan ömrünüz boyunca böyle devam edecek olan maaşınızla olmaz elbette.
Türkiye de dropshipping e-ticaret sepet ortalaması 213 tl (2018) fakat biz 150 tl olarak ele alalım.
 
Başlangıç için çok kolay 10 sipariş alırsınız.
 
 
1500 TL = (Günde 10 satış)
3000 TL = (Günde 20 satış)
5250 TL = (Günde 35 satış)
8250 TL = (Günde 55 satış)
12.750 TL = (Günde 85 satış)
15.000 TL =(Günde 100 satış)
 
Daha önce hiç duymamış ilk defa e-ticaret yapmaya başlayanlar günde 10 sipariş
Eğitim almaya yeni başlayanlar Günde 25 - 35 sipariş
Eğitimi tamamlamış olanlar Günde 50 Sipariş
Eğitimi tamamlamış olanlar eğitimden 3-4 ay sonra Günde 100 sipariş almaktalar.
Öğrencilerimiz de genel durum böyle olsa da kazanç garantisi vermemekteyiz.

eğitim ve Sistem Seçenekleri için Tıklayınız


İç Giyim Tarz ve modaya uygun kıyafet bulabileceğğiniz kapıda ödeme olanağıda sağlayan butiknida.com iç giyim ürünleri kadınlara zarafet, sıklık ve konforu bir arada sunuyor. Butiknida.com külot, sütyen, kombinezon ve korse gibi iç giyim modelleri vücutla mükemmel bir şekilde tamamlanmasını gün içinde konforlu ve rahat olmanızı mümkün sağlar, iç giyim seçerken vücut yapınıza ve ölçünüze uyan modelleri seçip almanız gerekir yerel ölçü tablosundan vücut ölçülerinize uygun ölçüleri seçmeniz gerekir. Vücudunuza uygun modelleri tercih Edip almanız gerekir. Tasarımların kaliteli kumaşlardan üretilmiş olduğuna dikkat etmeniz gerekir. İç giyim satın alırken 0 pamuklu kumaşları tercih etmelisiniz, iç çamaşırında dantelli, ,işlemeli ve ipek kumaşlar iç giyimi de tercih edilebilir İç Çamaşırı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Bütün sezon trend modeller arasından zevkinize uyan ve vücudunuza uygun seçim yapabilirsiniz .Son yıllarda moda olan bodysuit olarak bilinen, mayo ya benzeyen iç çamaşırları kadınların tercihi haline gelmiştir hatta iç giyimin ötesinde kadınlar günlük yaşantılarında giymeye başlamışlardır, İç giyimde cesur tercihler yapan bayanların, bunula birlikte tercihleri arasında transparan ürünler de bulunmaya başlamıştır. Transparan cesur tasarımlar da son zamanlarda iç giyim dünyasının en göze çarpan seçimlerinden biri olmaya başlamıştır. İç çamaşırları artık dış giyim gibi, kadınlar tarafından modaya uygun takip edilmektedir.. .. İç Giyim de Kapıda Ödeme Tercihi Dış giyimde satın alırken fazla cesur tercih yapamayan kadınlar, baskılı, işlemeli, desenli, dantelli gibi çarpıcı modellere sahip çamaşırlarla, cesaretlerini iç giyim tercihlerinde göstermektedirler. Rahatlığından vazgeçemeyen bayanlar da pamuklu kumaş ile üretilmiş atlet, sabahlık, korse ve külot seçmektedirler. Bundan dolayı kadınlar, yıllar boyu tercih edilecek yüksek kalite kumaştan üretilmiş iç giyim ürünlerine gardoraplarında yer vermektedirler. .İç çamaşırıyla uyumlu şekilde tercih edilen sabahlık ise evde rahatlıktan ödün vermeden şık olmayı sağlamaktadır. .Yüksek kaliteli kumaş tan üretilen ve sıra dışı, harika modellerden oluşmuş iç çamaşırları her bayanın sahip olması gereken ürünlerdir. . Lüks iç giyim ürünleri alışverişi, öncelikle sağlık için bir yandan da zarafet için gerçekleşmiş iyi bir yatırımdır. Ayrıca kot, gabardin, kadife, keten gibi kalın olan kumaşların oluşturduğu cilt tahribatına neden olmamak için sağlıklı iç çamaşırı tercih edilmelidir. Binlerce değişik renk ve model iç giyim ürünü bulmak için butiknida.com adresini ziyaret edebilir, istediğiniz model ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.